Każda przyszła mama powinna tak skompletować niezbędne akcesorium codziennego użytku, aby zapewnić sobie nie tylko funkcjonalność, ale również komfort użytkowania. Dlatego tak ważne jest zorganizowanie wygodnego, ale również odosobnionego miejsca do karmienia. Krzesło czy kanapa nie stanowi w tym przypadku dobrego rozwiązania. Konieczne są bowiem fotele do karmienia, w których z łatwością znajdziemy wygodną pozycję do siedzenia.

[caption id="attachment_599" align="alignleft" width="187"]fotele dla mam Fotel może być dobrym rozwiązaniem dla przyszłych mam.[/caption]

Fotele dla karmiącej mamy powinien być przede wszystkim wygodny. Ciekawą propozycję stanowią modele bujane, które umożliwiają kołysać się z wraz z maluszkiem, a przy okazji gwarantują swobodne wstawanie. Istotnym elementem jest obecność podłokietników, dzięki którym ręce nie będą mdlały od trzymania dziecka. Optymalnie byłoby, gdyby całość była pokryta materiałem, co również ma niebagatelne przełożenie na odczuwaną satysfakcję z użytkowania.

Na przełomie ostatnich sezonów możemy zaobserwować wzmożone zainteresowanie fotelami wiszącymi, które zaskarbiają sympatię coraz większego grona pań. Można je podwieszać pod sufitem lub na specjalnych stojakach. Nie ulega wątpliwości, że taki model pozostanie w naszym domu znacznie dłużej niż na czas karmienia piersią, stanowiąc doskonałe miejsce do zabawy dla rosnącego smyka.