Trzyletnie dziewczynki to prawdziwe aniołki. Są słodkie, naiwne a przy tym pełne werwy i swego rodzaju pewności siebie. To ogromna przyjemność, oglądać jak bawią się, odkrywając otaczający je świat i rządzące nim reguły. Dziewczynki w tym wieku są zafascynowane nowymi rzeczami i zaczynają lepiej rozumieć, jak działają ich zabawki i gry. Ich uwaga jest coraz lepsza, dlatego potrafią spędzić coraz więcej czasu na jednej czynności. To w tym momencie dziecko potrzebuje już nieco bardziej skomplikowanych oraz interaktywnych zabawek, takich jak, na przykład, produkty Baby Born.

Szeroki wybór

Miasto z klockówJest mnóstwo zabawek, które zachwycą trzyletnią dziewczynkę, bez względu na to, czy woli księżniczki, czy raczej szaloną zabawę w błocie (albo obie te rzeczy naraz). To jest dobry moment, aby wypróbować zabawki edukacyjne dla podwójnej korzyści – zapewnienia młodej damie zarówno dawki zabawy jak i edukacji . Baby Born to marka przepełniona wręcz doskonałymi pomysłami na zabawki dla dziewczynek.

Nie wszystkie małe dziewczynki marzą o byciu księżniczką, ale dla tych, które to robią, świetną propozycją jest księżniczkowy kufer. Ta skrzynka jest spełnieniem marzeń. W sumie kryje się w nim ponad dwa tuziny różnych elementów do zabawy w małą arystokratkę: buty, korony, sukienki i biżuteria. To wszystko, czego potrzebują trzyletnie dziewczynki do tego, aby przekształcić się w swoje wymarzone postaci z bajek. Belle, Kopciuszek, Śpiąca Królewna i Królewna Śnieżka są teraz kreacjami dostępnymi na wyciągnięcie ręki. Dziewczynki mogą też dowolnie mieszać elementami tej garderoby, eksperymentując i poszukując nowych kreacji.

Odgrywanie ról

Nie da się jednak ukryć, że najciekawszą formą zabawy dla każdego malucha w tym wieku jest zabawa w naśladowanie dorosłych. Tutaj fantastyczną pomocą są produkty firmy Baby Born, która specjalizuje się w produkcji zabawek naśladujących noworodki. To idealna okazja do tego, by trzyletnie dziewczynki mogły pobawić się w małe mamusie, jednocześnie mile spędzając czas jak i przygotowując się do przyszłego życia.