Sezon świąteczny już się zaczął. Choć do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze kilka tygodni to już zdecydowana większość zaczęła gromadzić gwiazdkowe prezenty. Warto pamiętać by paczka od św. Mikołaja nie stanowiła tylko zbioru bezwartościowych łakoci i mało edukacyjnych zabawek. Istotnym jest według psychologów, by zawierała elementy praktyczne na przykład kapcie Befado, pozwalające na przyzwyczajenie dziecka do odczuwania radości z konkretnych podarków.

kapcie befadoChcąc by malec był szczęśliwy, nauczmy go tej radości. Przy okazji świąt jest to banalnie proste. Wówczas, kreowanie systemu wartości nabiera dodatkowych znaczeń. Prezenty praktyczne, potrzebne do codziennej egzystencji jak na przykład kapcie Befado, pozwalają przedłużyć wspomnienie świąt na cały okres swojego użytkowania. Taka właśnie radość powinna być traktowana jako najlepszy podarunek, czyli przysłowiowa gwiazdka z nieba.

Przyjemne z przyjemnym

Kapcie Befado stanowią doskonały prezent pod choinkę. Mniejsze dzieci mogą zgrabnie poruszać się w nich po domu lub traktować je jako obuwie zmienne w przedszkolu jak i w szkole. Chcąc zapewnić komfort dziecku i dobre samopoczucie, należy zadbać o to, by stopa się nie pociła, a to w pełni zapewniają kapcie Befado. Cóż na świecie jest milszego niż komfort naszych stóp? Odpowiedź brzmi: zdecydowanie nie. To masaż kończyn dolnych jest traktowany jako jedna z popularniejszych i efektywniejszych technik relaksacyjnych. Mając jednak kapcie Befado, nie potrzebujemy już dodatkowych masaży. Zapewniają przyjemność podczas przemierzania przestrzeni.

Świadomy rodzic – szczęśliwe dziecko

Dorośli pragnący szczęścia swoich dzieci, zapewniają im komfortowe warunki rozwoju. Kupują kapcie Befado aby codzienne chodzenie dawało radość z poznawania przestrzeni. Obdarowując dzieci pożytecznymi prezentami uczą je doceniać to co mają i być wdzięcznym za każdy podarek. Dzieci posiadające kapcie Befado i umiejętność odczuwania radości nawet z powodu drobnostek, są szczęśliwsze. Rodzice posiadający tego świadomość, zapewne będą dążyć do osiągnięcia swego celu i zadowolenia swoich pociech.